No icon

Модний манікюр 2018

Модний манікюр 2018

Здається, новий рік розпочався не так давно, а модниці усього світу уже навперебій сперечаються, яким же буде модний манікюр 2018 року. Ми вирішили привідкрити завісу таїни і поділитися із Вами останніми модними тенденціями.

Одразу хочеться заспокоїти абсолютно всіх дівчат та жінок: мода 2018 року настільки різноманітна, що кожна представниця прекрасної статі зможе знайти для себе улюблений відтінок та цікавий дизайн.

Останнє півріччя 2017 року ознаменувалося приходом у моду геометричного дизайну. Жіноча спільнота розділилася навпіл: одні категорично не сприймали прямих ліній на нігтях, інші ж, навпаки, навіть зоодизайн примудрилися зобразити ламаними. Тож маємо зазначити, що 2018 рік продовжує цю тенденцію. Найрізноманітніша геометрія буде популярною серед нейл-майстрів ще, щонайменше, півроку.

Фото Космо

Постійним учасником рейтингу модного манікюру є так зване «котяче око». Жінки можуть згадати магнітні лаки, які з'явилися ще за кілька років до засилля гель-лаків. Ми переконані, що у кожної справжньої модниці був лак, який ставав смугастим при піднесенні до нього спеціального магніта. Щоправда, тоді палітра лаків не дуже тішила: зробити такий дизайн можна було тільки з темними насиченими відтінками. Сьогодні ж «котяче око» можна виконати на базі будь-якого кольору. Проте, найвиразніше та найчіткіше цей дизайн проявляється на яскравих гель-лаках.

Фото Космо

Одразу хочеться порадувати модниці і тим, що яскраві великі стрази так і не полишають модного Олімпу. Уже кілька сезонів поспіль гуру нейл-моди закликають не боятися великих камінців на нігтях. Звичайно, такий манікюр складно назвати буденним, адже стрази, виступаючи над поверхнею топового покриття, постійно за щось чіпляються, а також часто відпадають. Проте, такий яскравий та сяючий манікюр прекрасно пасуватиме до вечірнього вбрання.

Фото Космо

Мабуть ніколи з моди не вийде вишуканий художній розпис нігтів. На сьогодні дуже багато майстрів пропонують справжні курси по нейл-розпису. Цікаво, що досвідчені майстри можуть зобразити на нігтях клієнтки навіть мініатюри відомих картин. Найбільшою популярністю такий манікюр користується у наречених.

Фото Космо

Своєрідним викликом модній спільноті у 2017 році став манікюр із використанням спеціальної фольги. Знов-таки, представниці старшого покоління одразу пригадали манікюр із кракелюр-ефектом, який був надзвичайно популярним у 2000-х роках. При бездоганному виконанні здалеку цей манікюр може здаватися дещо неохайним, розтрісканим. Проте, виконання такого дизайну потребує від майстра неабиякого досвіду. 2018 рік продовжує цю модну тенденцію. Щоправда, тепер фольга повинна покривати на всю нігтьову пластину, а лише тільки певні її частини. Це, в свою чергу, робить його більш стриманим. Тепер такий дизайн пасуватиме навіть бізнес-леді.

Фото Космо

Не можна оминути увагою і 3D ефект у манікюрі. Більше того, 2018 рік теж буде роком значної популярності об'ємних квітів на нігтях, а також виступаючого дизайну.

Фото Космо

Не менш цікавим є питання про те, які ж кольори будуть трендовими у цьому році. І знов-таки модні експерти лишають простір для жіночої фантазії: у моді лишаються темні та насичені кольори, а також пастельні та нюдові відтінки. Також нейл-майстри не пророкують зникнення матового покриття, хоча, маємо відзначити, що у модних оглядах воно з'являється все рідше.

Та якими б не були поради експертів, ми вкотре нагадуємо, що красивим буде той манікюр, який подобається саме Вам!

Comment