No icon

Будь стильною з новими колекціями Personage

Основним принципом роботи Personage є бажання запропонувати покупцеві широкий вибір якісного та модного взуття та аксесуарів за цінами, нижче пропонованих іншими операторами fashion індустрії. Відмінною особливістю запропонованих покупцям товарів, є широке застосування натуральних матеріалів високої якості в поєднанні з комфортом і зручністю в повсякденному використанні.

Торгова марка Personage існує в Україні з 2004 року в форматі мультибрендових магазинів взуття та аксесуарів. Вже протягом більше 12 років бренд дарує своїм клієнтам можливість отримати модне якісне взуття, сумки та аксесуари в відповідності з останніми тенденціями європейської модної індустрії.

На сьогоднішній день Personage працює з такими європейськими марками, як ENTENSA, Marino Blasi, Santoro G, CARNERY, що дозволяє охопити достатньої широку аудиторію шанувальників стильного і зручного взуття.

ENTENSA - пропозиція на кожен день для представниць прекрасної половини, - комфортна повсякденне взуття з натуральних матеріалів за досить демократичними цінами.

У жіночих колекціях взуття та аксесуарів, представлених Marino Blasi, переважає міський шик в поєднанні зі зручністю і витонченим стилем.

Santoro G - представник нового покоління чоловічий модної індустрії, який може дозволити собі відхилення від строгих класичних канонів в сторону casual і повсякденного спорту.

Торгова марка CARNERY пропонує своїм шанувальникам стильні чоловічі аксесуари - сумки, портфелі, ремені та багато іншого, без чого неможливо уявити образ сучасного чоловіка.

Personage докладає багато зусиль, для того, щоб ви залишилися задоволені запропонованою Вам колекцією модних товарів на сайті Personage.

Дякуємо Вам за проявлений інтерес і сподіваємося, що ви отримаєте тільки приємні враження від відвідування нашого магазину!

Comment