No icon

Як легко змінити інтер’єр квартири під вій смак

Предмети освітлення і декору від українських брендів, які можуть в цьому допомогти. Освіжити інтер'єр без ремонту, при цьому надавши йому індивідуальність, яка відображатиме смаки господарів, - цілком реальне і нескладне завдання. Досить кількох правильних акцентів, зробити які можна за допомогою оригінальних світильників і предметів декору.

Щоб показати, як це працює, ми організували шість тематичних інтер'єрів, придуманих для людей з абсолютно різними пріоритетами і стилем життя.

Для кого?

Для любителя поп-арту

Що вийшло?

Підкреслюючи характерну для поп-арту строкатість, додали різнокольорові меблі і яскраву подушку. Але головна фішка інтер'єру - оригінальний світильник від бренду SLightStone. Особливість поп-арту в тому, що цей напрям вперше став використовувати в якості об'єкта мистецтва продукти масового споживання і зовсім утилітарні предмети і матеріали. І матеріал, з якого виконаний плафон даного світильника, відмінно вписується в таку концепцію, адже це - ні що інше, як гіпс.

Для кого?

Для фаната «Ігри престолів»

Що вийшло?

Естетика самого популярного серіалу в історії телебачення - це темні тони, дерево, суворий метал, пухнасті хутра: в загальному, типове Середньовіччя, але - трохи більше красиве, ніж, напевно, було в реальності . Щоб зробити інтер'єр в такому дусі, ми вибрали в якості його центральний елемент торшер «Каліпсо» від бренду DimDeco. Його особливість - справжній якірний ланцюг, що став ніжкою світильника. Загалом, якщо симпатизуєте Залізним островам, прикрасьте таким свій родовий замок - і не прогадаєте. До речі, є в цьому інтер'єрі і предмет, що відсилає до «Грі престолів» не побічно, а дуже навіть прямо: мова про покладений на столі кухонній дошці.

Для кого?

Для Instagram-блогера

Що вийшло?

Подорожі, їжа, люди, котики - що б не було основною спеціалізацією вашого блогу, все одно рано чи пізно там опиняться і фото вашої власної квартири, а значить, потрібно заздалегідь подбати про те, щоб там було за що зачепитися погляду. Наприклад - за ось таке ефектне дзеркало в стилі loft від бренду WoodZana. До речі, для його підсвічування використовується відразу 20 лампочок: дуже зручно для того, щоб наносити макіяж. А ще ми вирішили, що такому інтер'єру не завадить оригінальна декоративна подушка від Kika kids, що нагадує гігантський зефір: вона адже так і проситься в кадр!

Для кого?

Для гастрономічного естета

Що вийшло?

Красиво їсти не заборониш! Красиво знімати їжу і викладати в Instagram - теж. Але щоб вийшло саме красиво - спокусливе фуд-порно, а не просто якась порнографія, - дуже важливі «декорації» і освітлення.

Для кого?

Для дизайнера-фрілансера

Що вийшло?

Якщо працюєш удома, дуже важливо створити навколо себе таку обстановку, щоб вона не «тиснула на мозок». Тому для такого інтер'єру ми вибрали світлі тони, які візуально розширюють приміщення, а також зробили відразу кілька джерел світла. По-перше - максимально простий за формою, але при цьому дуже ефектний торшер TESSERA від бренду SLightStone. А по-друге - кумедний настільний світильник «Кедик» від бренду Creative Light, нагадує, що дедлайни, але на вулицю теж потрібно виходити!

Джерело: Журнал «ХочУ»   

Comment