No icon

The Monochrome: новий український бренд шкіряних аксесуарів

Зовсім недавно у Києві відбувся показ дебютної колекції молодого українського бренду аксесуарів з натуральної шкіри The Monochrome.

Презентація була багатогранною: чарівна атмосфера вечора межувала зі стильною простотою шкіряних аксесуарів, які високо оцінили всі гості вечора.

Засновниця бренду The Monochrome - Олена Вишнякова. Талановита жінка, яка є Почесним Консулом Латвійської Республіки в Україні.

                                             Засновниця бренду Олена Вишнякова

Саме аксесуари – головна магічна приманка для жінок, впевнена засновниця бренду Олена Вишнякова. Вони допомагають будь-якому вбранню мати зовсім інший вигляд. До ділового образу додати цікаву деталь - і можна йти на побачення. Саме створенням таких ексклюзивних деталей і займається бренд The ??Monochrome.

Олена, спільно з креативним директором бренду - Юлією Косаченко створили більше 50 модних, ексклюзивних і навіть екстравагантних моделей поясів, ременів, підтяжок, рукавичок, чокерів і інших цікавих штучок. Основний пріоритет компанії - ідеальна якість у всьому - від елітної італійської шкіри до професійних продавців-консультантів.

The Monochrome - молодий бренд, але не дивлячись на це, у його творців грандіозні плани. Не дивуйтеся, якщо зовсім скоро ви побачите ці модні шкіряні аксесуари на подіумах не тільки України, але і Європи.

 

Comment