No icon

ТОП-5 найдоступніших жіночих кросоверів

ТОП-5 найдоступніших жіночих кросоверів

За вікном березень, хоча поки що повірити в це дуже важко. Але календар уперто твердить, що жіноче свято невблаганно наближається. А там, можливо, колись і тепло буде. Захочеться вирватися з міста, майнути на природу, туди де легко дихається, шумлять від легкого вітерця дерева й цвірінчать десь серед листя пташки…

Якою має бути «жіноча» машина? Перш за все, надійною. По-друге, більш-менш компактною. Ми знаємо, наших жінок і «Хамером» не залякаєш, але залишимо монстрів поза увагою. По-третє, коробку ми обрали автоматичну (як варіант – різні там варіатори). А враховуючи дорожні реалії, міцна підвіска й повний привід – то вже вимога часу. Отже, не надто великі повнопривідні кросовери з «автоматом».

Першим на думку спав Suzuki Jimny. Його головні вади – незвична зовнішність і брак внутрішнього простору. Зате пролізе цей верткий малюк скрізь. Позашляховому арсеналу Jimny можуть позаздрити «дорослі» джипи. Дорожній просвіт 190 мм й рамна конструкція дозволяють сміливо стрибати по бордюрах і ямах. Моторчик 1,3 літра пропонує лише 85 кінських сил. Динаміка відповідна. Найдорожчий Jimny з прийнятним переліком опцій коштує близько $18 000.

Фото i.infocar

А от за «братика» Jimny Suzuki SX4, який «гребтиме усіма чотирма», доведеться уже викласти $25 000. Але він того вартий. Це вже сучасний цілком «цивільний» автомобіль, яким і по гриби можна майнути, і до бутика під’їхати не соромно. За свою ціну машина «викладається» чесно. Тут Вам і комфорт, і системи безпеки, і «розумний» повний привід AllGrip, і сучасна мультимедійна система з технологіями MirrorLink та Apple CarPlay. А як захочете двосекційну панорамну кришу, доведеться доплатити. Повнопривідна версія з двигуном 1.4 Boosterjet (140 к.с. та 220 Нм) розганяється до 200 км/год, а «сотню» спідометр покаже через 10,2 сек. Кліренс – 180 мм.

Фото suzuki-sx4.infocar

Nissan Qashqai 2.0 AT ACENTA 4WD коштує $26 000, є ще версія 2.0 AT TEKNA 4WD за $31 000. Зрозуміло, що за такі гроші машина пропонує чудовий комфорт і максимум можливого для безпеки. Варіатор Xtronic чудово співпрацює з дволітровим мотором (144 к.с., 200 Нм). Кросовери Nissan завжди славилися міцною підвіскою.

Фото nissan-qashqai

Повнопривідний Nissan X-Trail 2.5 AT ACENTA 4WD також має 7-діапазонний Xtronic. Повний комплекс систем безпеки турбується про водія й пасажирів кожної миті. Щодо комфорту побажати ще чогось також варто. Підвіска дозволяє спокійно долати грунтові дороги й найважче асфальтове бездоріжжя. Якщо потрібно, можна замовити третій ряд сидінь. Двигун 2,5 л розвиває 171 кінську силу.

Фото nissan-x-trail

Skoda Kodiaq з повним приводом і «автоматом» представлена двома версіями: 2.0 TSI і 2.0 TDI. Перша коштує $33 300, дизельна на $1000 дорожча. Автомобілі Skoda вже не намагаються приваблювати споживача лише ціною. Але кожен за цент у ціні можна звітувати. Автомобіль чудово оснащений. Надсучасний мультимедійний комплекс, понад три десятки фірмових рішень Simply Clever… Довжина 4,7 метри дозволила запропонувати навіть третій ряд сидінь. При цьому автомобіль чудово почувається в місті.

Фото skoda-kodiaq

Comment