No icon

Пілатес для початківців: 6 кращих вправ для ідеального преса

На перший погляд може здатися, що пілатес - це занадто легко. Але варто один раз спробувати повторити ці вправи, як відразу стає зрозуміло: пілатес на рівні зі справжніми тренуваннями в залі. Сьогодні ми покажемо, як пілатес допоможе обзавестися пресом мрії.

Хочете підкачати прес, але вам набридли звичайні скручування? Пропонуємо вам комплекс вправ з пілатесу, які урізноманітнюють ваші спортивні будні. Всього 15 хвилин в день і прес у вас в руках.

Пілатес для ідеального пресу: вправа № 1

Ляжте на підлогу, зігніть коліна, а руки розташуйте вздовж тулуба. Починайте повільно скручуватися, не підгортаючи підборіддя до тулуба. Вставайте до тих пір, поки ваші лопатки НЕ відірвуться від підлоги, потім затримайтеся, зробіть один вдих і повільно поверніться у вихідне положення.

Пілатес для ідеального пресу: вправа № 2

Ляжте на спину, випряміть ноги і руки. Підніміть прямі ноги на 45 градусів над рівнем підлоги. Потім підніміть лопатки і почніть енергійно «пульсувати» руками. Вдихайте і видихайте через ніс протягом 5 секунд. Зробіть 10 підходів по 5 секунд кожен.

Пілатес для ідеального пресу: вправа № 3

Ляжте на спину і витягніть руки до стелі. Зробіть видих і скручуйтеся, почавши з притиснення підборіддя до грудей. Коли досягнете положення сидячи, потягніться руками до ніг. Знову зробіть видих і розкручуйтеся назад, випрямляючи кожен хребець. Робіть вправу повільно, плавно і без надривів.

Пілатес для ідеального пресу: вправа № 4

Ляжте на спину, підніміть голову, шию і плечі, підтягніть коліна до грудей, обхопивши руками гомілку. Зробіть видих і випряміть ноги під кутом 45 градусів, одночасно піднімаючи руки вгору. Видихніть і підтягніть коліна до грудей. Під час виконання вправи плечі і лопатки повинні бути відірвані від підлоги.

Пілатес для ідеального пресу: вправа № 5

Ляжте на спину, руки за головою, лікті широко розведені. Підніміть голову, шию і плечі. Ноги повинні бути на рівні 45 градусів над підлогою. Одночасно зігніть ліву ногу і потягніться до неї правим ліктем. Міняйте ноги і руки, не опускаючись на підлогу.

Пілатес для ідеального пресу: вправа № 6

Сядьте на підлогу і притисніть коліна до грудей. Трохи відхиліться і випряміть ноги так, щоб вони знаходилися на рівні 45 градусів над підлогою. Тримайте спину прямо. Зробіть 3-5 повторень і поверніться у вихідну позицію.

Джерело: Журнал «ХочУ»

Comment