No icon

Що робити, якщо терміново потрібно прибрати живіт: комплекс вправ на тиждень

Літо, короткі сукні, бікіні, море ... живіт в цьому списку ніяк не вміщується! Що робити, якщо потрібно терміново прибрати живіт перед поїздкою на море? Спробуйте цей комплекс вправ, який можна робити, де завгодно.

Крім фітнесу, без якого не обійтися, не забудьте про харчування. Пам'ятайте, що перша ознака того, що ви дозволяєте собі зайве, переїдаєте і не стежите за тим, що і коли їсте - це накопичення жирових відкладень в області живота і боків.

Ніякого смаженого, жирного, мучного, солодкого. Побільше води, свіжих овочів, фруктів і після 18-00 - рот на замок. Не забувайте про те, що повинно бути 4-5 прийомів їжі протягом дня, невеликими порціями, переважно білок і овочі. Перекус - свіжі фрукти, горіхи, ягоди, овочі, кефір.

Що робити, якщо терміново потрібно прибрати живіт: комплекс вправ

М'язи преса досить вибагливі і не у всіх піддаються легкому тренуванню, але цей комплекс вправ для живота не залишить шанси зайвим сантиметрам на талії.

Вакуум живота

Це просто чарівна вправа, яке запускає метаболізм і прекрасно бореться з відкладеннями в зоні живота. Важливо виконувати його щоранку натщесерце після склянки води з лимоном. Вакуум живота допоможе прокинутися, запустити кишечник і очистити від токсинів.

Як робити вакуум живота стоячи:

1. Видихніть, зробіть глибокий вдих животом, і повільно видихніть, повністю звільнюючи легені від повітря.

2. Тепер втягніть живіт до хребта і трохи вгору, як би притискаючи його під ребра. Замріть на 5-10 секунд.

3. Видихніть, розслабте живіт, зробіть 2-3 звичайних вдихів-видихів і повторіть вакуум ще 5 разів.

Планка для живота

Це бічна планка зі скручуваннями, що робить її ще більш ефективною. Планка в цілому вважається одним з найефективніших вправ, яке опрацьовує все тіло. Станьте в бічну планку, опора на лікоть. Вирівняй все тіло і корпусом робіть скручування вниз. Зробіть 20 скручувань.

Вправа для плоского живота - «Велосипед»

Звичайний «велосипед» зі шкільної програми вважається універсальним і одним з найефективніших вправ. У цій на перший погляд, простій вправі, важливо дотримуватися техніки виконання. Ноги не потрібно повністю опускати на землю, корпус теж повинен бути піднятий. Руки тримайте за головою. Зробіть 20 разів.

Вправа на нижній прес - підйоми ніг

Той самий неприємний «валик» на животі утворюється саме внизу живота, тому не варто забувати про нижній прес. Ляжте на спину, руки підклавши під сідниці, піднімайте рівні ноги вгору, потім опускайте, не торкаючись землі. Повторіть 20 разів.

Як прибрати живіт - вправа «Скручування»

Цей вид скручування опрацьовує всі м'язи преса, і навіть задіює зону ніг і рук. Ляжте на підлогу, витягнувши руки і ноги. Одночасно піднімайте прямі руки і ноги вгору. Не забувайте рівно тримати спину і тягніться підборіддям до ніг. Повторіть 20 разів.

Кожну вправу виконуйте по 1 хвилині, потім 1 хвилина відпочинку і повторіть коло ще два рази. Разом 5 вправ по хвилині - це 5 хвилин, помножених на три кола - всього 15 хвилин в день. Після чого ідеальний варіант - це 40 хвилин кардіо.

Джерело: Журнал «КОСМОПОЛИТАН»

 

Comment