No icon

Будьте в формі цим літом

Тренери з фітнесу рекомендують не обмежувати комплекс тренувань лише вправами для схуднення в ногах. Жирові відкладення розподіляються по всьому тілу, тому їх не можна «зігнати» лише з однієї зони. Щоб швидко схуднути і прибрати максимальний обсяг жиру, виконуйте тренування на ноги з вправами на прес і кардіо-навантаженнями.

Відео-уроки з п'ятьма вправами для схуднення ніг, які регулярно виконують супермоделі.

Скакалка

Ця вправа розігріває тіло і робить тренування більш ефективним. Стрибайте через скакалку на двох ногах близько хвилини. Потім, без відпочинку, стрибайте, чергуючи ноги. Виконуйте вправу хвилину. Потім переходьте до стрибків з поворотом тулуба.

Підйоми ніг

Ця вправа не тільки допоможе схуднути в ногах, але і підкачає сідничні м'язи. Станьте на коліна, напружте прес. Підніміть праву ногу настільки високо, наскільки можете. Потім опустіть її по діагоналі вліво. Знову підніміть пряму ногу і опустіть її по діагоналі вправо. Виконайте 20 повторень на кожну ногу.

Випади з рушником

Це відмінна вправа для схуднення внутрішньої частини стегна. Для її виконання вам знадобиться слизька підлога і невеликий рушник. Поставте ноги на ширині плечей. Не відриваючи праву ногу від підлоги, виконайте боковий випад. Відводьте таз назад так, ніби сідаєте на стілець. Стежте, щоб коліно опорної ноги "дивилося" прямо. Виконайте по 20 повторень на кожну ногу.

 

Ходьба в присіданні

Ця вправа прокачає всі м'язи ваших ніг і сідниць і допоможе домогтися бажаного рельєфу, як у моделей Victoria's Secret. Як навантажувач вам знадобиться фітнес-гумка, але вправу можна робити і без неї. Поставте ноги трохи ширше плечей. Сядьте, відставляючи таз назад, ніби сідаєте на стілець. У такому положенні зробіть п'ять кроків вліво, потім зробіть 5 кроків в іншу сторону. Виконуйте вправу 2 хвилини.

Присідання на одній нозі

Крім м'язів ніг, ця вправа також прокачує сідничні м'язи. Поставте ноги на виступ (степ або диван), візьміть в руку гантель. Опускайте гантель вниз до опорної ноги, потім піднімайся назад вгору. Виконай по 20 підходів на кожну ногу.

Повторіть комплекс вправ для ніг два рази, щоб тренування було ефективним.

Джерело: Журнал «КОСМОПОЛИТАН»

Comment