No icon

Ідеї для літніх фотосесій

Очевидно, що фотосесії влітку краще всього проводити на природі. Жодна пора року не зрівняється з літом Літня пора прекрасна незалежно від погоди. Будь то дощ, сонце або грім з блискавками — завжди можна зробити прекрасні живі знімки.

ІДЕЇ ДЛЯ ФОТОСЕСІЙ, ЯКІ МОЖНА РЕАЛІЗУВАТИ ВЛІТКУ.

Чарівність міських парків

Найбільш доступні, зручні і універсальні місця для фотосесій у теплу пору року для мешканців міст, звичайно ж, — парки. Перевага фотосесії в парку в універсальності такої зйомки. Така зйомка може проходити у форматі звичайної фотопрогулянки, без серйозної підготовки. Якщо ж вибирати більш екзотичні місця, потрібно опрацьовувати деталі одягу і образи, щоб отримати якісний результат.

Таємничість нічного міста

Вночі місто набуває зовсім іншого забарвлення, ніж удень. Вогні ліхтарів, машин, будинків створять химерний малюнок на тлі фотомоделі при грамотному використанні додаткового освітлення. Фотозйомка вночі — не найлегший тип роботи для фотографа. Вона вимагає навичок і досвіду фотозйомки в складних умовах освітлення.

Яскраві фарби сільській місцевості

Фотосесія в сільській місцевості, як правило, асоціюється з копицями сіна і тваринами. Для того, щоб отримати такий антураж, не обов'язково їхати далеко. Автентичні млини, сільські будиночки, вози з кіньми, мальовничі поля — все це створює чудові умови для літньої фотосесії в сільському стилі.

Загадковість літнього лісу

Для жителя міста ліс — незвичайне місце, повне своїх загадок. Влітку проводити фотосесію в лісі приємно і цікаво. Краще заздалегідь визначитися з образом для моделі для отримання хороших знімків. Зйомка експромтом може не дати того якісного результату, як втілення заздалегідь запланованої і відпрацьованої ідеї.

Романтика літнього дощу

Влітку можна фотографуватися і в дощ. Це, природно, створює деякі труднощі для фотографа (краще користуватися довгофокусним об'єктивом і стояти десь під навісом). Якщо дощ несильний, можна ховатися під покровом дерев. Модель можна знімати як з парасолькою, так і без — все залежить від задумки і наявність цієї самої парасольки (якщо дощ застане вас зненацька).

Кураж фотосесії на даху

На дах можна потрапити «дикуном», а можна цілком легально, ще й заплативши за це. В кожному випадку є свої переваги. Так чи інакше, фотосесія на даху влітку — незвичайний і оригінальний спосіб отримати цікаві знімки. Порада — на дах найкраще підніматися ввечері. Вогні нічного міста далеко цікаво заграють на задньому плані.

 

Comment