No icon

Хенд-мейд подарунки до святого Валентина

Топові ідеї хенд-мейд подарунків до Дня святого Валентина

Тільки-но ми відсвяткували Новий рік та Різдво, як одразу необхідно починати готуватися до найромантичнішого свята – Дня святого Валентина.

І якщо з подарунками на новорічні свята можна було визначитися у крамницях, то День закоханих вимагає креативу та душевності, щоб продемонструвати глибину почуттів та довести їх щирість. Саме тому сьогодні молодь намагається зробити подарунок коханій людині власноруч. Тож і ми вирішили поцікавитися у Гугла, які хенд-мейд презенти найпопулярніші, і склали власний рейтинг.

Як-то кажуть: «Не знаєш, що подарувати, то подаруй гроші», а жінки до того ж дуже полюбляють квіти, тому на першому місці виявився досить складний та справді дорогий виріб – троянда, зроблена зі справжніх купюр. Мережа просто рясніє подібними майстер-класами. Тож при найменших навичках роботи із папером усе має вийти. А от із країною походження трояндових «пелюсток» та їх номіналом, звичайно, кожен визначається сам.

Фото Мастерподелок

Продовжує тему квітів найкреативніша ідея для хіміків-аматорів: веселкові троянди та хризантеми. Якщо Ви наважитеся втілити у життя цей задум, то Вам знадобиться не тільки терпіння та натхнення, але й достатньо часу – для повноцінного зафарбування пелюсток зимових квітів може знадобитися більше доби. Тому радимо починати готувати такий сюрприз уже зараз.

Фото novate

Багато запитів від закоханих щодо виготовлення каблучок із дроту. Інтернет пропонує прикрасити їх філігранними металевими витинанками, або принаймні оздобити сердечком. Щоправда, наша редакція не впевнена, що це саме та каблучка, якої від Вас чекає кохана людина. Тож ми радимо таку прикрасу-жарт доповнити справжньою обручкою, придбаною у ювелірному магазині.

Фото postgift

Проте найчастіше у переддень свята усіх закоханих до Гугла звертаються за ідеями романтичної вечері. І тут знов-таки немає меж розмаїттю. Мережа пропонує виготовити власноруч цукерки, щоб почастувати коханого солодкоїжку. При цьому можна змінювати начинки цукерок, зібравши власне асорті улюблених смаків.

Фото ivona

Для святкового сніданку всесвітній порадник підготував ідею млинців-сердечок, та навіть яєчні для закоханих.

Фото ivona

І навіть якщо Ваша половинка весь час притримується дієт, то вона точно не встоїть перед такою «валентинкою».

Фото woman-project

 

Та скільки порад нам би не готував Гугл, необхідно просто пам’ятати, що будь-який подарунок від щирого серця стане запорукою гарного свята. А от щасливе життя може забезпечити тільки одне – щире та вірне кохання.

Comment