No icon

Ціну знижено: навушники AIR MUSIC Go Play на Цитрус

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

?Підтримка Bluetooth V 3.0

?Зручна форма і відсутність тиску на вуха

?Елегантний дизайн

?Тривалий час роботи в режимі програвання і очікування

НАВІЩО І КОМУ ПОТРІБНІ НАВУШНИКИ?

Бездротові накладні навушники - одна з найбільш мобільних і комфортних моделей навушників. Девайси такого типу не тільки забезпечують глибоке, якісне звучання, але і мають хорошу звукоізоляцію.

Бездротові навушники дозволяють управляти всіма типами сучасних смартфонів і навіть відповідати на дзвінки. Їх конструкція відмінно підходить для компактного зберігання. А завдяки відсутності проводів, бездротові навушники набагато зручніше, ніж інші моделі.

ДОКЛАДНИЙ ОПИС

AIR MUSIC Go Play - накладні навушники закритого типу з невеликою вагою і складним дизайном для легкого носіння. Динаміки 40 мм навушників видають чистий, високоякісний звук і глибоке звучання басів.

AIR MUSIC Go Play здійснює підтримку Bluetooth V3.0. А значить, і можливість обміну інформацією з вашим плеєром або смартфоном зі швидкістю до 24 Мбіт / с. При цьому робочий діапазон навушників - до 10 метрів.

Навушники мають додатковий порт 3,5 мм. Завдяки цьому при необхідності AIR MUSIC Go Play підтримує не тільки бездротове, але і дротове з'єднання. Особливість навушників - їх складаний дизайн. Чашечку навушників можна повернути до 180?.

Навушники демонструють тривалий час роботи. У режимі безперервного програвання AIR MUSIC Go Play може пропрацювати до 12 годин, а в режимі очікування близько 30 днів. Повна підзарядка аксесуара займає також трохи часу - максимум дві години.

 

 

Comment