No icon

iPhone 8 презентація: офіційний анонс флагмана Apple вийде у вересні 2017

2017 рік стане особливим для корпорації Apple, причиною цьому є випуск нового iPhone 8. Вже минуло десять років з того моменту, як в 2007 році був представлений перший iPhone, за цей час смартфон придбав небувалу популярність. Так що не дивно, що любителям яблучної продукції не терпиться побачити ювілейну модель, яка повинна стати справжнім відкриттям цього року. Відомо, що новий смартфон буде володіти вертикальною камерою і OLED-екраном.

Інформація про нову модель майже не опубліковується, що додає інтерес публіки до продукції Apple. Втамувати хоч трохи своє бажання можна буде скоро, під час анонсу, до якого готується генеральний директор корпорації Тім Кук.

IPHONE 8: ЦІКАВІ ФАКТИ, ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТОВАР

Як вже говорилося інформацію про новому iPhone 8 дістати вкрай важко, але є все ж деяка інформація про новинку. Наприклад, є велика ймовірність того, що смартфон буде надано в обмеженій кількості кольорів. Також тепер, для того щоб зарядити пристрій вам не потрібно буде перебувати біля розетки адже смартфон буде володіти бездротовою зарядкою. Загадкою залишається де ж буде знаходитися сенсорний датчик Touch iD.

НОВИНКА АЙФОН 8, ДАТА ВИХОДУ

Недивним є те, що iPhone 8 зазнав численних покращень. Прикладом тому служить покращення безпеки, новинка матиме сканер райдужної оболонки, завдяки чому можна буде не просто розблокувати смартфон, але і проводити грошові операції через сервіс Apple Pay. Ювілейна новинка буде мати швидкісний чіп Apple A11. Чутливість пристрою збільшитися в рази завдяки доопрацюванням датчика 3D Touch. Також покращиться гідроізоляція. Завдяки поліпшенню механізму Taptic Engine з'явитися можливість для більш складних вібрацій. Збільшитися і оперативна пам'ять, тепер її розмір буде складати до 3 Гб, а розміри сховища будуть складати від 64 до 256 Гб. Основна камера стане подвійною з оптичною стабілізацією.

Підтвердяться всі відомі факти чи ні, можна буде тільки після презентація нових продуктів від Apple, яка відбудеться 17 вересня цього року. Після чого можна буде замовляти Ювілейний iPhone8.

Comment