No icon

Як дізнатись характер хлопця за його звичками

Дослідники зі швейцарського Федерального технологічного інституту задумалися - що можна дізнатися про характер людини по його харчовим звичкам?

Для цього вчені на старті експерименту розіслали по випадковим електронними адресами три опитування. Перший був присвячений з'ясуванню особливостей характеру людини, другий - звичкам, пов'язаним з харчуванням, а третій - харчовим перевагам.

Таким чином вони хотіли з'ясувати зв'язок особистісних рис так званої п’ятифакторної моделі (екстраверсія, доброзичливість, сумлінність, відкритість новому і невротичність) - з харчовою поведінкою людей.

В ході дослідження було виявлено чимало цікавого. Так, за словами головного автора експерименту Кармена Келлера, люди з низьким показником сумлінності їдять імпульсивно і часто втрачають над собою контроль, побачивши смачної їжі. А невротики часто їдять занадто багато калорійних продуктів - таким чином вона намагається впоратися з негативними емоціями. Екстраверти та відкриті всьому новому схильні переїдати через приємний смак або запах, а також через те, що часто їдять нездорову їжу поза домом.

Наша порада: на наступних побаченнях придивися, які страви в меню твій бойфренд замовляє частіше за інших - і роби висновки. Однак ми не рекомендуємо ґрунтуватися у своїх судженнях виключно на цих результатах - твій здоровий глузд і вчинки чоловіка повинні зіграти при цьому не останню роль.

Джерело: Журнал «КОСМОПОЛИТАН»

Comment