No icon

Шугарінг без болю: як правильно проводити процедуру

Підготовка до епіляції будинку

Перш ніж приступати до процедури видалення небажаного волосся, важливо підготувати шкіру. Для цього за кілька днів до цукрової епіляції потрібно провести скрабування тіла - це допоможе розм'якшити шкіру і запобігає появі подразнень.

Якщо плануєш робити шугарінг в інтимній зоні, правильно підбери період циклу. Оптимально проводити процедуру через день-два після закінчення критичних днів. У цей період твій больовий поріг буде знижено.

Безпосередньо перед видаленням волосся розпарити шкіру, щоб відкрити волосяні цибулини. Протри шкіру махровим рушником, щоб прибрати зайву вологу і додатково розігріти зону епіляції.

Способи зменшити больовий ефект

Якщо у тебе досить низький больовий поріг, косметологи рекомендують прийняти знеболююче. Наприклад, можна прийняти 1 таблетку нурофена або темпалгіну, в загальному, того, що тобі зазвичай допомагає від головного болю.

Перед процедурою можна випити трохи міцного алкоголю (віскі або коньяк), хоча в цьому випадку якісно провести шугарінг будинку буде куди складніше.

Відмовся від напоїв, що містять кофеїн - вони прискорюють циркуляцію крові і збільшують больовий синдром.

Скористайся народними засобами для зняття болю - настій ромашки, м'яти або меліси, шавлії і чистотілу можуть в цьому допомогти.

Знежирити шкіру і правильно наноси пасту, інакше болю не уникнути. Використовуйте тальк, щоб краще захопити волоски.

Джерело: Журнал «КОСМОПОЛИТАН»

 

Comment