No icon

Класичний рецепт вина зі смородини:смачно і просто

Виноград - король вина. Але у плодових і ягідних вин є свій шарм. Малинове, яблучне, калинове і безліч інших - вони дуже домашні, зберігають в собі пам'ять про теплі дні і, здається, про кожну ягідку, зібрану кимось із друзів і членів сім'ї. Чорносмородинове вино дуже насичене і ароматне, пряне, але трохи терпке. На 2,5 л напою потрібно всього 1 кг ягід. Тільки не мийте їх перед приготуванням - так смородина буде краще бродити.

ЩО ЗНАДОБИТЬСЯ:

3 частини води

2 частини чорної смородини

1 частина цукру

КЛАСИЧНИЙ РЕЦЕПТ ВИНА ЗІ СМОРОДИНИ: ЯК ГОТУВАТИ

1. Ретельно перебрати ягоди. Всипати в більшу ємність з широкою шийкою, крізь яку ягоди можна буде подрібнити. Це можна зробити будь-яким способом, наприклад руками, товкачем для пюре або за допомогою блендера.

2. Воду підігріти, всипати половину цукру, перемішувати до повного розчинення. Дати охолонути до 25 градусів. Залити ягоди. Третина посудини при цьому повинна залишитися незаповненою.

3. Накрити ємність з ягодами і сиропом чистою марлею, складеною в кілька шарів. Поставити в темне місце як мінімум на два дні - за цей час ягоди віддадуть весь сік (а це і є мета процесу). Але краще витримати 10 днів. У цей період на поверхні суміші буде утворюватися піна. Її не потрібно знімати, тільки руйнувати. Для цього один-два рази на день слід перемішувати вміст ємності рукою або лопаткою.

4. Коли рідина заграє, ягоди зібрати за допомогою шумівки. Сік спробувати. Якщо виявиться занадто кислим, підсолодити. На 1 л рідини потрібно 50-100 г цукру, розведеного в тій же рідини. Потім сік розлити по місткостях з вузькою шийкою (1/5 обсягу залишити вільними) і встановити гідрозатвори.

5. Пляшки поставити в темне приміщення, температура в якому тримається в межах 16-25 градусів. Бродіння триває 2 -3 тижні. В цей час кожні 5-7 днів пробувати рідину. При необхідності додавати цукор, але використовувати тільки ту половину, що залишилася після сиропу. Якщо вона закінчилася, більше не додавати.

6. Закінчення бродіння залежить від того, що з гідрозатвори перестають з'являтися бульбашки, а на дні ємностей збирається осад. Вино перелити в чисті ємності, також забезпечити гідрозатворів - напій буде продовжувати бродити, але вже набагато повільніше. Поставити вино в темне прохолодне приміщення.

7. Напій буде бродити ще близько трьох місяців. Добре, якщо в цей термін вийде кожні 3-4 тижні переливати його в нові ємності, щоб позбутися від осаду. Коли бродіння зупиниться, знову розлити по пляшках. Готово. У прохолодному місці - наприклад, домашньому винному погребі - напій може зберігатися до 1,5 років.

Джерело: Журнал «ХочУ»  

 

Comment