No icon

Смачна кухня ресторану SAZHA

Ресторан SAZHA – заклад нового рівня, що має багате м’ясне меню. Інтер’єр розроблений студією YOD design lab.

В меню ресторану страви, які зацікавлять кожного м'ясолюба.

В цьому ресторані професійні кухарі запропонують вам великий вибір м'ясних страви на будь-який смак і гаманець. Особливе задоволення істинним гурманам доставить гриль-меню - смак приготованого на грилі м'яса, приправленого різними ароматними спеціями, дозволить повертатися сюди знову і знову.

Але яке ж м'ясо без благородного вина? Для своїх відвідувачів м'ясний ресторан пропонує винну карту, з широким вибором вин з різних куточків земної кулі, що дозволить знайти найбільш гармонійне поєднання і підібрати певний сорт вина під конкретну м'ясну страву.

Крім відмінного місця для обіду або вечері, м'ясний ресторан може стати вашим улюбленим місцем для зустрічей з друзями або для святкування знаменних подій.

SAZHA має стильний добре продуманий інтер'єр. Створена в ньому атмосфера налаштовує на приємний відпочинок і готує відвідувачів до куштування вишуканих м'ясних страв.

Фото COUL HOUSES

Фото COUL HOUSES

Фото COUL HOUSES

Фото COUL HOUSES

Фото COUL HOUSES

Відвідавши цей ресторан, Ви отримаєте не тільки задоволення від смачної добре приготовленої їжі, але і естетичне задоволення від загальної атмосфери і захочете ще не раз повернутися в це місце.

Трішки з меню

Соковита, ароматна і ніжна качка

Фото SAZHA

Смачні креветки

Фото SAZHA

Ситний бургер

Фото SAZHA

Соковите м'ясо з неповторним поєднанням спецій

Фото SAZHA 

Підсмажені ребришки

Фото SAZHA

Ніжна та смаковита перепілка

Фото SAZHA

Морозиво на десерт буде чудовим завершенням вечора

Фото SAZHA


??КОНТАКТИ??

• Харківська, 9

• +380953992272

 

Comment