No icon

Як заморозити на зиму кавун та диню

Найдешевші сезонні літні фрукти. Той випадок, коли треба ловити момент! Якщо хочете радувати себе кавуном і динею взимку, відкладіть інші заготовки і займіться цими яскравими ласощами.

Кавун і диня непогано переносять заморожування, але треба розуміти, що при розморожуванні вони будуть мало схожі на себе влітку. Тому заготовлюйте фрукти так, щоб їх можна було замороженими ж і використовувати. Наприклад, покласти в напій на зразок сангрії або просто в воду і зробити її смачною і корисною, з'їсти як десерт або швидко збити в блендері і зробити сорбет.

Кавун і диню заморожують так, щоб з'їсти холодними

ЗАМОРОЖЕННЯ КАВУНА

Солодкий і соковитий, кавун може стати повноцінним десертом взимку, якщо його правильно вибрати і заморозити. Порізати можна не просто скибочками, а фігурно, або заморозити у вигляді кульок, вирізавши їх спеціальною ложкою. Важливо пам'ятати, що в кавуні дуже багато води. При заморожуванні вона буде розширюватися - точно так само, як це відбувається в пляшці. Тому коли будете упаковувати кавун для постійного зберігання, то не накладайте його в контейнери занадто щільно і не звертайте занадто туго пакет. Залиште простір, щоб ємність із заготівлею не лопнула.

Кавун можна заморозити у вигляді кульок

1. Вимийте кавун, витріть насухо. Розріжте на скибочки, зніміть шкірку, вийміть всі кісточки, які можна буде дістати.

2. Наріжте порційними скибочками бажаного розміру і форми. Вийміть всі кісточки, які залишилися.

3. Розкладіть скибочки кавуна на піднос. Важливо, щоб вони не стикалися, інакше склеяться в один шматочок.

4. Поставте в морозильну камеру до повного заморожування. Потім вийміть, зніміть скибочки з підносу, розкладіть в пакети або контейнери і знову поставте в морозильник для зберігання.

ЗАМОРОЖЕННЯ ДИНІ

Головна помилка при заморожуванні дині - намагатися запастись нею на зиму великими шматками. Цього робити не варто: м'якоть досить щільна, щоб замерзнути, їй потрібен час. Диня буде заморожувати повільно і нерівномірно і в результаті при розморожуванні вийде несмачною. Так що краще наріжте її невеликими скибочками. Так її можна буде навіть покласти в салат.

Диню не варто заморожувати великими шматками

1. Вимийте і витріть диню. Розріжте навпіл, зніміть шкірку. Ложкою вийміть насіння. Промокніть рідину паперовим рушником.

2. Наріжте м'якоть порційними скибочками, розкладіть їх на піднос і поставте в морозильну камеру.

3. Коли диня замерзне, вийміть її, розкладіть по пакетах або контейнерах і знову помістіть в морозильник для зберігання.

 

Comment