No icon

М’ясо індички: смачно й корисно для всіх

М’ясо індички: смачно й корисно для всіх

Гіппократ свого часу стверджував: «Ти є те, що ти їси». Попри всю лаконічність цього висловлювання зміст його цілком зрозумілий для всіх. Задовго до виникнення таких понять, як гігієна харчування, дієтологія чи організація здорового харчування «батько сучасної медицини» зазначав, що першопричиною дуже багатьох захворювань стає їжа, яку людина вживає. У цьому плані особливої уваги потребують продукти харчування тваринного походження, зокрема м’ясо.

Фото bizoomie

Лікарі-дієтологи й фахівці з приготування їжі сьогодні одностайні в тому, що з усіх видів м’яса, доступних сьогодні на нашому ринку, найкориснішими є м’ясо кроля й індички. Про те, наскільки воно смачне, судити кожен з нас може сам.

Та все ж перевагу дієтологи віддають індичатині. Перш ніж говорити про її корисні властивості, зазначимо, що якість м’яса залежить від умов утримання, якості використовуваних при відгодівлі кормів, догляду тощо. Якщо ми говоримо про ТМ «Своя індичка», то тут можна не турбуватися про якість продукції. Добові пташенята поставляються провідними європейськими компаніям. Природні умови утримання, ретельний догляд і високоякісні корми дозволяють відмовитися від надмірного використання ветеринарних засобів. Це дає право стверджувати, що «Своя індичка» пропонує по-справжньому елітний продукт, який доступний кожному з нас і у якому збережені всі найцінніші властивості м’яса індички.

Фото desant

Серед переваг м’яса індички називають помірний вміст жиру, низький рівень холестерину, велику кількість вітамінів А й Е та групи В (особливо фолієвої кислоти). Не даремно ж дієтологи саме його рекомендують вагітним і породіллям, в період грудного вигодовування й для початку прикорму малюків, під час післяопераційної реабілітації та людям похилого віку. Важливою підставою для таких рекомендацій є те, що індичатина абсолютно гіпоалергенна. Принаймні, про продукцію ТМ «Своя індичка» це можна стверджувати з абсолютною впевненістю.

Фото otzovik

З м’яса індички можна приготувати безліч смачних та корисних страв. воно дуже ніжне, тому не потребує жодної додаткової обробки, що також сприяє збереженню його корисних властивостей. Ми пропонуємо спробувати запечене філе. Цілий шматок м’яса на півтори години потрібно замочити у солоній воді. Потім його шпигують часником, чорним перцем (горошком) і шматочками вершкового масла. Зверху можна додатково притрусити улюбленими спеціями. У розігрітій до 180 градусів духовці печемо Філе 15 хвилин. Потім, виключаємо духовку і витримуємо у ній м’ясо ще 2 години. Духовку відкривати неможна.

Фото otzovik

Comment