No icon

П’ять найкрасивіших пляжів Таїланду

Крім Пхі Пхі, де знімався «Пляж» з ДіКапріо, є ще Рейлі в провінції Крабі, Хад Ліла на острові Панган, Камала з морськими черепахами і Ао Яй на кордоні з Бірмою

ПЛЯЖ РЕЙЛІ, О. КРАБІ

Біля західного пляжу Райлі багато переваг - протяжність понад 600 метрів, дрібний білий пісок, смарагдова вода, 200-метрові скелі, діамантова печера і екзотичні мавпи лангури. Проте пляж складно назвати багатолюдним. Причина в розташуванні: до пляжу можна дістатися тільки з боку моря, на катері. Уздовж узбережжя вдень ??працюють кафе і бари, а вночі в них влаштовують вечірки.

ПЛЯЖ ПХІ ПХІ ЛЕ, О. ПХІ-ПХІ

На острові Пхі-Пхі знімалася драма «Пляж» Денні Бойла з Леонардо ДіКапріо в головній ролі. Крім синефілів на Пхі-Пхі їдуть любителі дайвінгу. На глибині 12-35 метрів живуть морські черепахи, баракуди і інші найрізноманітніші риби, корали і анемони.

На острові практично немає туристичної інфраструктури, однак сюди часто припливають екскурсійні катери. Щоб побачити острів в справжньому вигляді, краще орендувати катер і причалити сюди на світанку.

ХАД ЛІЛА, О. ПАНГАН

Найспокійніший пляж в південній частині острова Панган, неначе створений для романтичного відпочинку. Пейзажі тут найідеалістичніші - уздовж пляжу зарості пальм і автентичні будиночки, є лежаки і гамаки. Всі магазини і кафе розташовані на сусідньому пляжі Хаад Рина в десяти хвилинах ходьби.

ПЛЯЖ АО ЯЙ, О. КО-ПАЯХ

До недавнього часу мало хто чув про цей острів біля кордону з Бірмою. А ті, хто чув, насилу вирішувалися на дев'ятигодинну поїздку на нічному автобусі з Бангкока. Тепер зі столиці країни на паях літає лоукостер Nok Air. Півтори години - і ви в краю з ідеальними для дайвінгу водами кольору м'яти, піском відтінку шампанського, а на схилах гір зеленіють гаї кеш’ю.

На острові три пляжі, найбільший з них - Ао Яй. На ньому найкраще спостерігати захід. Однак купатися там буде складно через великі хвилі. Для плавання відмінно підійде сусідній пляж Ао Као Квай, де вода набагато спокійніша і чистіша.

КАМАЛА, ПХУКЕТ

Район Камала на заході острова Пхукет відомий двокілометровим пляжем, який облюбували черепахи. З жовтня по лютий вони виходять на берег, щоб відкласти яйця (правда, побачити це мало кому вдається). Хоча і людина в Камалі - дивовижне видовище: куди не глянь, кругом золотисті піски з темною облямівкою лісу.

До пляжу можна дістатися з аеропорту Пхукета за півгодини на мінівені. Також з Патонга можна доїхати на таксі.

Comment