No icon

Бархатний сезон: куди поїхати

Обрано місця, куди можна рвонути в вересні в пошуках сонця і моря.

Так склалося, що поїхати на море всі хочуть саме влітку, і сезон відпусток в нашій країні - це липень і серпень. З одного боку це зрозуміло - тільки влітку, під час канікул, є можливість повноцінно відпочити з дітьми. Але з іншого, саме ці два місяці є найвищим сезоном для туристичного бізнесу, і ціни на путівки можуть серйозно вдарити по гаманцю. Найдорожчими, як правило, є останні два тижні серпня - все прагнуть зловити літо за хвіст і встигнути відпочити до початку навчального року.

На більшості літніх курортів в цей час жарко - іноді навіть занадто жарко - а знайти вільний шезлонг на пляжі стає проблематично через величезну кількість туристів. Але ж в південних країнах літо не закінчується, як у нас, разом з серпнем - у вересні та жовтні можна прекрасно і недорого відпочити, продовживши собі літо на так званий «бархатний сезон».

«Я так хочу, щоб літо не закінчувалося», - хіба не ці слова ми регулярно повторюємо собі приблизно з середини серпня? Не будемо сподіватися на диво і чекати, що бархатний сезон в наших широтах в цей раз буде не по-осінньому теплим, краще вирушимо на пошуки літа в інші країни, де є не тільки комфортні для відпочинку в вересні і жовтні морські курорти, а й цікаві пам'ятки.

Країни, куди можна поїхати в бархатний сезон:

ТУРЦІЯ

І у вересні, коли температура повітря стає набагато комфортніше в порівнянні з самими жаркими літніми місяцями, море все ще залишається приємним для купання. Саме у вересні сонце вже не таке пекуче, а море при цьому все ще дуже тепле.

Що приємно, до кінця сезону багато готелів (за винятком рівня «люкс») починають знижувати ціни. Та й самі туроператори на початку осені зазвичай починають випускати цікаві пропозиції, щоб залучити туристів в низький сезон. Зазвичай в Туреччині найвигідніші пропозиції починаються на вильоти ближче до початку жовтня.

ГРЕЦІЯ

Бархатним сезоном в Греції вважається перша половина вересня. В цей час температура води все ще залишається теплою - приблизно + 25 ° C, а повітря охолоджується до + 30 ° C.

У жовтні поїхати до Греції теж можна, але тоді потрібно вибирати південні райони країни, де і в жовтні досить тепло і температура досягає до +25. На півночі країни в цей час йдуть дощі і досить прохолодно.

Спекотна погода якнайкраще підійде для вивчення численних грецьких пам'яток, піших прогулянок та екскурсій. Краще досліджувати країну на орендованому автомобілі - тоді є можливість з'їздити найкрасивіші куточки і повністю зануритися в атмосферу міфічної мальовничій країни.

КІПР

У вересні море на Кіпрі по-літньому тепле, а засмагати на пляжі стає набагато комфортніше і безпечніше. Ближче до кінця вересня-початок жовтня вечорами стає свіжо і прохолодно.

Особливо цінується Кіпр в бархатний сезон за велику кількість овочів і фруктів. Апельсини і лимони, абрикоси та груші достигають по всьому острову. Виноград, інжир, маслини - всього тут удосталь, і можна сміливо купувати овочі та фрукти в місцевих магазинчиках.

Джерело: Ваш модный журнал

Comment