No icon

Відпочинок в Болгарії

Чорноморське узбережжя Болгарії простягнулося на 378 кілометрів. Безліч чистих пляжів із золотистим піском, маленькі затишні готелі і розкішні готелі, ресторани з приголомшливо смачною болгарською і міжнародною кухнями, клуби, аквапарки та інші розваги щорічно приваблюють величезну кількість туристів.

Міста для відпочинку

АЛБЕНА

Містечко Албена розташоване у північній частині чорноморського узбережжя Болгарії. Клімат тут м'який, а море неглибоке – тому цей курорт нерідко вибирають для відпочинку з дітьми. Албена відома і як спа-напрям. На цьому курорті є мінеральні джерела та лікувальні грязі, навколо яких збудовані оздоровчі центри. Пляж в Албені дрібнопіщаний, довжиною близько 5 км. Він славиться своєю чистотою – не дарма Албена кілька разів отримувала міжнародний экознак «Блакитний прапор». У самому містечку багато ресторанів, кафе, спа-салонів і магазинчиків, є також бари і клуби, тим не менш, Албену навряд чи можна назвати столицею нічного життя – це дуже тихий сімейний курорт. У перервах між купанням і обідами з видом на море гості можуть покататися до сусіднього Балчика з його ботанічним садом, подивитися скельний монастир Аладжа або фортецю на мисі Каліакра.

БАЛЧИК

Балчик, сусід Албени, – великий курорт з дивно невисокими цінами, один з найдоступніших в Болгарії. Всі готелі цього мальовничого містечка розташовані не далі, ніж 600 метрів від моря, і основна їх частина – готелі рівня 2-4* і сімейні пансіони. В Балчику три міських пляжі: Центральний, Палацовий і Новий, причому останній, розташований поряд з готелем «Два Петела», вважається кращим. Головна визначна пам'ятка Балчика – літня резиденція королеви Румунії – Марії Единбурзької з палацовим комплексом і дуже красивим парком. А в 4 км від міста розташоване озеро, відоме своїми лікувальними мінеральними грязями і бальнеологічним центром, де лікують захворювання суглобів. Втім, і в самому місті можна спробувати на собі цілющу дію мінеральної грязі і води – в Балчику багато спеціалізованих спа-салонів.

ЗОЛОТІ ПІСКИ

Найвідоміший курорт Болгарії, приморське містечко, в якому знайдуться розваги на будь-який смак – від бальнеологічних центрів, магазинів і ресторанів до казино, аквапарків і шкіл верхової їзди. Пляж Золотих Пісків вважається кращим мілкопіщаним пляжом на всьому Чорноморському узбережжі. Його довжина близько 3,5 км, а місцями ширина досягає 100 метрів. Тут також найбільший у всій Болгарії вибір готелів – більше сотні готелів, як маленьких, всього на кілька номерів, так і величезних комплексів з усіма зручностями.

СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ

Знаменитий Сонячний берег – один з найдовших пляжів Болгарії, пісок тут дрібний і золотистий, вхід в море пологий, а біля води облаштовано величезна кількість дитячих майданчиків, міні-басейнів і розважальних клубів для малюків – Сонячний берег пишається званням ідеального сімейного курорту. Але це не означає, що отримати задоволення від відвідування цього місця можуть лише сім'ї з дітьми – вночі містечко змінюється: відчиняють двері численні бари, дискотеки і нічні клуби. Крім готелів, яких тут понад сто, Сонячний берег пропонує для розміщення кілька кемпінгів і дачних селищ.

НЕСЕБР

Несебр розташований всього в декількох кілометрах від Сонячного Берега. Це одне з найстаріших міст Європи, але зануритися в атмосферу старовини тут можна і сьогодні – Старе місто, музей під відкритим небом, складає конкуренцію прекрасному піщаному пляжу Несебра. Втім, більшість їде сюди саме заради морського відпочинку. Як і на Сонячному Березі, вхід в море тут пологий, пісок дуже чистий, а прямо за пляжем починається смуга мальовничих дюн. У Несебрі багато приватних готелів та квартир, господарі яких завжди виявляють істинно болгарську гостинність і створюють особливу домашню атмосферу.

СОЗОПОЛЬ

Созополь, як магніт, притягує богемну публіку – атмосфера цього древнього міста сприяє натхненню і творчості. До того ж кожен вересень тут проводиться фестиваль мистецтв «Аполону». Окрасою містечка є три чудових пляжі – Центральний пляж, пляж Харманіте і пляж Градина в трьох кілометрах від міської межі. Тут можна вдало поєднати відпочинок біля моря з екскурсіями в заповідник Гомоном, поїздками в автентичні гірські села і оглядом старовинних церков Созополя.

Comment