No icon

Фотостудія «Два кадри» знову працює у повному режимі

«Ми намагалися з усіх сил закінчити ремонт як можна швидше і порадувати всіх новими фотозонами.

Пам'ятаєте, як в дитинстві було, ми могли загратися і прийти додому набагато пізніше, ніж потрібно. Ось щось схоже трапилося і з нашою фотостудією. Правда, ми закінчили ремонт навіть раніше наших внутрішніх термінів.

Загалом, ми працювали-працювали, ремонтували-переремонтували, оновлювали та оновилися. Так були зайняті процесом, що самі не помітили як знесли кілька стін і стали просторішими. Друзі, погодьтеся, що потрібно рости і розвиватися! Прийнято говорити, що потрібно працювати не на кількість, а на якість. Ми от вирішили, що якщо будемо тримати якість на рівні, то і зростання кількісно буде в радість.

Тому, з величезною радістю, і навіть гордістю оголошуємо, що студія «Два кадри» оновилася і готова приступити до роботи. Кількість квадратних метрів збільшилася до 135! Світлі і чисті фотозони! А незабаром буде готова наша лаундж-зона для тих, хто хоче трохи довше погостювати у нас, почекати своєї оренди, а також окреме приміщення для візажистів і перукарів, тобто все те, чого Вам так часто не вистачало».

?КОНТАКТИ?

проспект Курський 147, 3-ій поверх

Кирило +380990215930, +380678886277

Олександр  +380951212069

Розклад: https://calendar.google.com/calendar/embed?src=dvakadrastudio@gmail.com&ctz=Europe/Kiev

Правила оренди: https://vk.com/wall-119832210_150

Інстаграм: dvakadra

 

 

 

Comment