No icon

Чим зайнятись в аеропорті, якщо твій рейс затримали

Якщо твій рейс затримали або перенесли, але ти вже приїхала в аеропорт - не переживай. У терміналі вильоту передбачені послуги на всі випадки життя. Залишилося вибрати те, що доведеться тобі до душі.

1. Duty Free

Так, на перший погляд це здається дуже банальним. Однак якщо ти побуваєш в Duty Free декількох країн, побачиш, що кожен магазин дуже відрізняється від іншого. Наприклад, в Римі можна купити макарони твердих сортів прямо перед вильотом, а в Парижі - величезна кількість місцевих десертів.

2. Масаж

В аеропорту можна не тільки пройтися по магазинах, але і розслабитися на масажі. У Сінгапурі, Фінляндії та Німеччини є кілька великих аеропортів з цілими спа-салонами. Якщо ти не знайшла кабінет масажиста, вирушай на пошуки автоматичного масажного крісла. Зазвичай, вони стоять на виході з Duty Free. Вартість невелика, зате скільки задоволення!

3. Дегустації

Найчастіше впродовж дня в аеропорту проводять всілякі дегустації: вино, солодощі, кава або ковбаси - все це ти можеш спробувати і, при бажанні, купити. Не соромся заходити в магазини і дізнаватися про дегустаційні пропозиції.

4. Бізнес-зал

Увага, лайфхак: ти можеш провести час в бізнес-залі аеропорту Бориспіль, якщо оформиш преміальну карту Mastercard. Поповни її перед вильотом, щоб співробітник аеропорту міг списати і відразу ж повернути на неї невелику суму: це гарантія того, що карта активна. У бізнес-залі для тебе будуть доступні: бар, шведський стіл, телевізор, інтернет, журнали, зручні дивани, вода та інші безалкогольні напої. Все це абсолютно безкоштовно.

5. Зробити круті фото

Якщо у тебе багато часу, пройдися по терміналу і подивися, які цікаві фотографії ти могла б зробити. Підійде буквально все: величезне панорамне вікно з видом на літаки, затишні кафе або великі стенди магазинів. З аеропорту ти привезеш багато барвистих і нетипових фотографій.

Джерело: Журнал «КОСМОПОЛИТАН» 

Comment