No icon

Божевільні ідеї, які принесли мільйони

Божевільні ідеї, які принесли мільйони

Кожного ранку мільйони людей терпляче ідуть на роботу. Зранку вони скаржаться на небажання працювати саме там і саме тим, але нічого не змінюють. Звичайно, підприємницький хист є далеко не у всіх, тому і не ризикують починати власну справу. Крім того, багато хто щиро переконаний, що усі можливі бізнес-ідеї давно використано. Сьогодні ми спробуємо подолати це переконання та покажемо вам божевільні (на перший погляд) ідеї, які принесли своїм авторам мільйонні статки.

Наш особистий рейтинг відкривають окуляри… для собак. Ідея створення Doggles виникла ще у 1995 році, але втілилася у життя лише 2002. Винахідники пояснили свою розробку бажанням зробити життя своїх чотирилапих друзів більш комфортним. Маємо визнати, користь цієї розробки споживачі оцінили не одразу. Та й періодичні видання спершу напустилися на підприємців із критикою. Але вже за три роки наполегливої роботи та розповсюдження таких окулярів через мережі великих зоомагазинів бюджет розробників сягнув $3 млн. Ми не будемо давати власних оцінок, просто скажемо, що із 2013 року постійними замовниками таких окулярів виступає американська армія.

Фото hiconsumption

Якщо Ви щасливі батьки маленької дитини або маєте звичку гризти нігті, кусати губи, то наступна ідея саме для Вас. Мабуть, усі пам’ятають прорізувачі для малят, які діти тягнуть до рота, коли у них починають рости перші зубки. Саме за таким принципом створено колекцію прикрас Chewigem. Щоправда, ця лінійка розрахована на дітей, у яких молочні зуби уже змінюються постійними. Проте, найбільшу популярність такі прикраси здобули у дорослих, які намагаються позбутися звички гризти нігті або ручки.

Фото chewigem

Усі ми колись були студентами. І ті, кому випало пожити у гуртожитку, пам’ятають запальні вечірки, після яких найзатятішим гулякам бувало складно не тільки прибирати в кімнаті, а навіть налити собі води. Саме на таких любителів весело провести час і розрахований сервіс Hangover Helpers. Після вечірки у коледжі гуляки можуть викликати у гуртожиток службу, яка поприбирає у кімнаті, а також турботливо привезе домашній буріто і пляшечку холодного ізотоніку Gatorade.

Фото sarcasm

Сьогодні дедалі популярнішою стає ідея вирощування еко-продуктів. І більшість людей мають намір вирощувати їх власноруч. Але, якщо із городиною ще можна «домовитися», то догляд та розведення домашньої птиці вимагають не тільки навичок, але й терпіння. І якщо Ви не впевнені, що впораєтеся із таким завданням, то можна узяти пару курей напрокат. Розробники сервісу Rent-a-Chicken привозять додому до замовника корм для птиці та пару курей, які нестимуться. За три місяці птахів заберуть, а клієнт уже зможе прийняти виважене рішення, чи бути йому фермером.

Фото rentthechicken

Життя у мегаполісах негативно впливає на усіх. Але найбільше страждають брати наші менші. У великих містах складно знайти парк поблизу будинку, щоб вигуляти домашнього улюбленця. Та й час у господарів є не завжди. Саме тому з’явився Pet Loo – компанія, яка продає штучну траву, розміщену у піддоні зі спеціальним наповнювачем. Такий аналог справжньої трави хоч і не замінює повноцінну прогулянку, але врятує домашнього улюбленця, коли у господаря брак часу на тривалий похід у парк.

Фото readypetgo

Comment