No icon

Неперевершена білизна ручної роботи SokoLingerie

Майстерня з пошиття мереживної жіночої білизни SokoLingerie знаходиться в Києві. Тут, в самому серці України, дизайнер Євгенія створює прекрасні моделі, вносячи в комплекти Soko унікальні ноти жіночності, ніжності, краси і трішки магії. Для пошиття білизни використовуються тільки якісні матеріали українського і європейського виробництва. Ви можете вибрати готовий комплект або замовити пошиття за вашими мірками і смаком, будуть враховані всі ваші побажання.

ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ БРЕНДУ

У 2014 Києві розпочала роботу невелика майстерня з індивідуального пошиття жіночого одягу. Всі моделі були унікальними і створювалися, з огляду на особливості і побажання кожного клієнта.

Клієнти по достоїнству оцінили цікаві моделі і високу якість товарів. Після відвідування дизайнером виставки в Мілані в асортимент ввелася мереживна жіноча білизна ручної роботи, комбідрес який відразу починає користуватися популярністю у закордонних клієнтів.

Комплекти поставляються в Норвегію, Грецію, США і навіть Японію.

Оскільки мереживна білизна ставала все більш і більш затребуваною, і кількість замовлень на неї значно перевищує інші замовлення, тож було прийнято рішення розвивати саме цей напрямок під брендом SokoLingerie

SOKOLINGERIE - НАЙКРАСИВІША БІЛИЗНА РУЧНОЇ РОБОТИ

Ідея отримала розвиток і майстерня тепер займається розробкою унікальних моделей і пошиттям жіночої мереживної білизни. Кожна модель унікальна. Майстри створюють її на основі вмілого поєднання останніх модних тенденцій, кращих європейських колекцій, відгуків улюблених клієнток і креативного мислення дружної команди.

Найголовніше для SokoLingerie - приносити радість

Команда хоче, щоб мереживні комплекти від Soko приносили радість і піднімали настрій кожен день, тому й шукає  індивідуальний підхід до кожної прекрасної дівчини, яка звернеться в майстерню.

ПРІОРИТЕТИ:

 

унікальність моделей

якісні матеріали

швидка доставка

доступні ціни

висока якість

Матеріали замовляються в Європі і шиються на власному сучасному обладнанні. Після пошиття обов'язково йде перевірка якості всіх виробів.

КОНТАКТИ

+3806870744 97

E-mail: sokolingerie@gmail.com

Facebook: www.facebook.com/sokokiev

Instagram: www.instagram.com/sokolingerie

 

Comment