No icon

Бізнес з наливною парфумерією: прибутково і цікаво

У наш час багато людей хочуть почати свою справу, яка б приносила їм і прибуток, і задоволення. Але найчастіше доводиться вибирати між цими двома поняттями. І в цій нерівній боротьбі, як правило, перемагає прибуток. Якщо ж все-таки вдається знайти справу, яка поєднує в собі і одне, і інше, то виникає питання, де взяти гроші на її створення і розкручування. Напевно, раз Вас зацікавила дана стаття, то і Ви перебуваєте в пошуку чогось кращого.

Саме тому в цій статті ми хочемо розповісти Вам про бізнес, який має високу прибутковість, а займатися ним - саме задоволення. Це не просто ідея, це - реально працюючий бізнес.

Представляємо вам бізнес з продажу наливної парфумерії! Популярність даного бізнесу можна легко пояснити: по-перше, з кожним днем ??люди все більше приділяють часу своїй зовнішності і образу, але економічна ситуація не дозволяє їм витрачати багато коштів на елітну косметику та парфумерію. По-друге, парфумерія, - один з найкращих подарунків на будь-яке свято.

Якщо Ви ще не стикалися з наливною парфумерією, то ми трохи розповімо детальніше, чим вона відрізняється від звичайних духів, які продаються в парфумерних магазинах.

Наливна парфумерія або парфумерія на розлив - це один з видів продажів, який дозволяє купувати якісну парфумерію за порівняно невеликі гроші. Так, вона надає собою версії парфумів світових брендів.

Наливна парфумерія повторює вже створений раніше аромат, але робить його доступним кожному. Адже, купуючи її, покупець платить лише за сам аромат, а не за бренд і розкрутку. При чому, технологічний процес виробництва наливної та елітної парфумерії ідентичний.

Хоча наливну парфумерію не відносять до елітної, її сміливо можна вважати високоякісною версією ароматів відомих брендів.

Бізнес з продажу наливної парфумерії

• По-перше, відкривати точку з продажу наливної парфумерії найкраще у великому торговому центрі, в відділі магазину косметики або в прикасовій зоні супермаркету. Це забезпечить вас великою прохідністю людей, яким дана продукція може бути цікава. Головна порада - не ставте крапку в дорогих торгових центрах, так як покупці там орієнтовані трохи на інший рівень продукції.

• По-друге, для відкриття торгової точки можна обійтися площею всього 1-4 кв.м. Ви можете вибрати найбільш підходящий вам варіант торгового обладнання: від зовсім невеликого пристінку (1 кв.м) до острівця в торговому центрі (4 кв.м).

Даний вид бізнесу передбачає кілька варіантів ведення діяльності - це може бути основний бізнес, що складається з однієї торгової точки або цілої мережі, або як варіант розширення наявного у Вас бізнесу (якщо ви власник магазину або відділу з продажу косметики, парфумерії або будь-який інший продукції для жінок ).

Джерело: журнал «Хочу»

Comment