No icon

Як відкрити свою автокав'ярню

Пересувна кав'ярня - чудова ідея для бізнесу, яка при правильній реалізації здатна принести значний дохід. Вигода цього підприємства очевидна.

По-перше, не потрібно наявності значного стартового капіталу.

По-друге, немає необхідності в оренді торгової площі - всі продажі здійснюються безпосередньо з наявного транспорту на колесах.

По-третє, термін окупності - не більше 12 місяців, при цьому мобільне підприємство приносить прибуток цілий рік, незалежно від сезону. Адже каву, як відомо, п'ють і взимку і влітку.

Щоб почати заробляти, не обов'язково відразу ж купувати фургон: досить орендувати придатний транспорт. При наявності потрібних умінь і знань цілком можна переобладнати власне авто. До слова, деякі спритні підприємці заробляють саме на цьому. Вони беруть старі причепи та фургончики, роблять їх придатними для облаштування кафетерію, а потім продають їх бажаючим відкрити мобільне кафе.

Як відомо, жодне підприємство не може просунутися без гарної реклами, тому постарайтеся заявити про себе на якомога більшій кількості рекламних носіїв. Це можуть бути друковані ЗМІ, інтернет-сайти і форуми, банери, візитки, листівки і т.д. Варіантів - безліч. Головне - використовувати їх по максимуму.

Кількість клієнтів буде прямо залежати від якості продукції, що реалізовується. Постарайтеся зробити асортимент різноманітним і закуповувати тільки хорошу сировину від перевірених постачальників. В цьому випадку, навіть якщо ваш товар буде коштувати трохи вище, ніж у конкурентів, число покупців стане тільки рости. Намагайтеся запропонувати широкий вибір - від економ до еліт-класу, щоб захопити більшу цільову аудиторію.

Comment