No icon

Компанія «Стеля»: кращий вибір

Компанія натяжних стель в Сумах «Стеля» спеціалізується на професійній установці натяжних стель. Компанія знаходиться у місті Суми і виконує роботи в обласному центрі і Сумській області.

«Стеля» використовує тільки високоякісні матеріли кращих виробників: Lackfolie , Renolit , Alkor Draka, тим самим, збільшивши асортимент гами кольорів, фактури і ширини плівки.

Замір та монтаж натяжних стель проводиться професіоналами, в найкоротші терміни, в зручний для клієнта час.

Замовляйте натяжні стелі в компанії «Стеля», і Ви отримаєте чудовий результат за прийнятною ціною, який буде радувати Вас довгі роки.

Натяжні стелі — це високоякісна ПВХ-плівка (полівінілхлорид), яка під впливом високих температур за допомогою теплової (газової) пушки встановлюється на профіль, закріплений по периметру Вашого приміщення.

Багаторічний досвід встановлення натяжних стель «Стеля», дозволяє задовольнити запити покупців з різноманітним смаком.

В даний час технологія виробництва натяжних стель надає нам можливість порадувати кімнату криволінійною натяжною стелею. Спайка ПВХ-плівки може виготовлятися з різних квітів і відтінків.

Натяжна стеля з криволінійним швом буде мати чудовий вид в кімнаті, з допомогою чого Ваш інтер'єр стане індивідуальним і неповторним. Ця стеля унікальна тим, що Ви можете виділити кути,або частину кімнати поєднанням різних кольорів.

Криволінійною натяжною стелею можна замінити багаторівневу стелю. Як це зробити? Достатньо всього лише в одній натяжній стелі з'єднати дві фактури ПВХ-плівки. Краще всього має вигляд в поєднання сатин і глянець. Сатинова фактура реально підкреслює рівень цієї стелі, у той час як лакова візуально збільшує кімнату, створюючи ефект другого рівня.

Деяка кількість років тому натяжні стелі вважалися розкішшю, і здавалися дешевими лише тільки багатим людям. Зараз натяжна стеля  стала цілком доступною для будь-якої людини. І вже тисячі сімей в Сумах та області дивляться на натяжні стелі у власних будинках та квартирах.

Натяжна стеля – комфортне , популярне і зручне бажання. Сьогоднішні технології виготовлення дають можливість задовольнити запити в тому числі і самого вибагливого покупця.

ЧОМУ ЛЮДИ ЗАМОВЛЯЮТЬ НАТЯЖНІ СТЕЛІ:

1. Воля для творчості та ймовірність нанесення дизайнерських принтів і малюнків.

2. Натяжна стеля містить бездоганно гладку площину, яка досягається досить просто і швидко.

3. Натяжна стеля міцно захистить Ваші предмети побуту, наприклад, вона не пропускає не пилі, не вологості.

4. Володіють збільшеною міцністю, що дозволяє утримувати натиск, який витримує в межах 100 кілограмів на квадратний метр площини. Це зробить надійний захист Вашого приміщення.

5. З натяжними стелями ви назавжди забудете про нерівності і тріщини.

6. Незважаючи на витончений дизайн, натяжні стелі невибагливі у догляді. Ви зможете виконувати вологе прибирання миючими засобами.

7. І саме провідне — найширший діапазон забарвлень і фактур на всякий смак і портмоне.


?КОНТАКТИ?

http://www.stelya.sumy.ua

 

Comment