No icon

Нова служба таксі: Студент

У Сумах з'явився новий мобільний додаток від Таксі Студент для виклику таксі без посередників. Сервіс з'явився відносно недавно, але вже встиг позитивно зарекомендувати себе на ринку послуг таксі.

Чим відрізняється від інших?

Мобільний додаток від Таксі Студент – це не тільки сервіс виклику таксі та приватних авто в Україні, але також і наявність інформаційної платформи. Основною перевагою є відсутність посередників. Клієнти і водії легко встановлюють зв'язок один з одним за допомогою програми на телефоні. Майже за кілька хвилин можна замовити таксі, а водіям – без простою знайти замовлення.

Таксі Студент набирає свою базу таксистів. Всі водії проходять перевірку на відповідність їх послуг прийнятим стандартам. Не потрібно втрачати час на дзвінки, як під час замовлення з телефону, чекати sms, гадаючи, прийде воно чи ні, говорити з оператором. Робите замовлення і відразу можете дізнатися вартість і маршрут. Позиціонування відбувається автоматично і не обов'язково вводити адресу, якщо виклик відбувається з місця відправлення.

Ще одна перевага: можна підібрати клас машини – універсал, преміум чи мікроавтобус для великих компаній. Тарифи приємно здивують, доступні і без накруток посередників.

Як працює?

Мобільний додаток спеціально створено під Android і IOS. Після установки необхідно авторизуватись і зареєструватися. Після того, як клієнт зареєструється, в його профілі будуть зберігатися адреси поїздок, і зі списку адрес завжди можна вибрати улюблений маршрут і не записувати його заново. Також можна коригувати свої контакти, які будуть доступні водіям – мобільний номер, ім'я та інші дані. Додаток покаже поточне місце розташування, а також розрахує інтервал часу, через який буде поданий автомобіль. Необхідно вказати адресу, куди необхідно доїхати, щоб знати точний час приїзду машини та вартість, яку необхідно буде сплатити. Коли машина буде подана, вам прийде повідомлення.

Власникам машин

Якщо ви власник автомобіля, і ви хочете підзаробити, можна змінити ролі: сьогодні ви таксист, а завтра – клієнт. Необхідно тільки провести реєстрацію в профілі водія. Ви зможете приймати пропозиції від тих, хто бажає замовити авто поблизу. За допомогою програми можна прорахувати кілометраж та ціну маршруту.

Після виконання доставки таксист в мобільному додатку натискає опцію завершення поїздки і бере оплату. Вартість оплати висвічується автоматично в додатках таксиста і клієнта.

Завдяки новому підходу та зручності додаток Таксі Студент може стати лідером у жителів Сум, які можуть оцінити всі переваги мобільних технологій.


Comment