No icon

Розвивайте іноземні мови разом з Green Apple

Школа іноземних мов Green Apple була заснована в 2006 році. На сьогоднішній день є лідером на ринку освітніх послуг і найбільшою мовною школою в Сумському регіоні.

В нашій школі у Вас є можливість вивчати англійську, німецьку, французьку, італійський, польську, чеську і навіть азербайджанську! Ми володіємо успішної авторською системою викладання, яка дозволить Вам вже через 4 місяці думати і говорити іноземною мовою.

Наші заняття будуються за системою «два учителі» у форматі 2+1, де на двох заняттях базуються граматичні основи мови, а третє - дає можливість застосувати на практиці пройдений матеріал. Крім цього ми надаємо чудову можливість для наших студентів безкоштовно відвідувати спецкурси для вдосконалення розмовних навичок, подолання мовного бар'єру та розширення словникового запасу.

З нашим «Зеленим Яблуком» успішне складання міжнародних іспитів KET/PET/FCE, IELTS та Гете-інституту перестане бути проблемою.

Школа Green Apple є учасником партнерської програми IELTS British Council та учасниками Міжнародної асоціації вчителів англійської мови. Завдяки спільному українсько-польському проекту школа дає Вам шанс вступити в один із 14 популярних вузів Польщі без будь-яких іспитів.

Ми намагаємося, щоб кожна часточка нашого «яблука» приносила вам максимум вітамінного заряду для вивчення іноземних мов.

Приходьте і спробуйте на смак наше Green Apple.

•КОНТАКТИ• 

Офіційний сайт: https://greenapple.sumy.ua

вул. Кузнечна, 8

  +380542619857

  +380668109903

Comment