NEWS 365 -  новости твоего города. Люди, места, события.
Як суміщати роботу та інші важливі заняття
Monday, 07 Aug 2017 13:56 pm
NEWS 365 -  новости твоего города. Люди, места, события.

NEWS 365 - новости твоего города. Люди, места, события.

Як живуть люди, які у вільний від офісу час розвивають свої проекти чи ведуть блог?

Крім роботи і спілкування з родиною, у людини може бути багато інших справ: фріланс, громадський активізм, хобі або особистий блог, який поступово переростає у свій бізнес.

NEWS 365 дізнався, як поєднувати таку активність з основною роботою, яка приносить головний дохід. Люди розповіли, як планують день, переходять від однієї задачі до іншої і рятуються від хронічної втоми.

Робота і блог

САМСОНОВА АНАСТАСІЯ, HR-менеджер:

Робота дійсно забирає багато часу і сил, але людина, яка, крім роботи, не має ніяких захоплень, досить нудно живе. Дуже класно, коли твоє хобі перегукується з тим, чим ти займаєшся під час робочих процесів. Я, наприклад, веду сторінку в Instagram, на якій ділюся секретами, як пройти співбесіду чи правильно складати резюме.

Зазвичай час і теми для постів я планую заздалегідь, так як це допомагає економити час на обдумування того, про що я буду писати. Автоматизувати процес виходу постів також допомагає спеціальна програма.

Звичайно, при щільному графіку роботи та хобі потрібно від чогось відмовлятися, наприклад мінімізувати час на готування або пропажу у Всесвітній мережі.

Дуже важливо чітко розставляти пріоритети та планувати свій час заздалегідь. Обов'язково потрібно влаштовувати собі «спокійні дні», щоб відпочити, зайнятися домашніми справами, погуляти або зустрітися з друзями, інакше навіть улюблені справи з часом стануть схожі на рутину».

Робота і свій проект

НАСТЯ КОНЮШИНА, графічний дизайнер:

«Зараз основне моє заняття — це робота дизайнером, а за його межами — ювелірні прикраси, поки формується свій бренд Token і фотозйомки. Можна сказати, що у мене два життя: одне графічним дизайнером, інше по ту сторону. Намагаюся їх майже не змішувати, оскільки навіть естетично ці два окремі всесвіти, з поодинокими перетинами.

У мене принцип: завжди відпрацьовувати в офісі рівно стільки годин, скільки потрібно. Це одночасно тримає в тонусі і дозволяє зрозуміти, скільки у тебе на даний момент обов'язків і як ти з ними борешся. Як тільки годинник каже, що я можу покинути пост, я просто повністю переключаюсь і не думаю про те, що відбувається по той бік дверей. Подібний підхід добре розвантажує і заряджає новою енергією.

Зйомки я часто проводжу після роботи, щось складне ретельно проробляю заздалегідь, щоб максимально вкластися в графік, намагаюся разом з дорогою витрачати не більше чотирьох годин на фотосесію. Зазвичай зйомки разом з постпродакшном займають всі буденні вечора.

Будь-який ранок, навіть у вихідні, починається з шести, це вже звичка. Якщо говорити про втому — її немає, мені здається, подібне відчуваєш від нудної діяльності. Я втомлююся, наприклад, від безглуздого спілкування або байдикування. В іншому — чим більше робиш, тим більше енергії».