NEWS 365 -  новости твоего города. Люди, места, события.
Моментальна камера Instax Square з функцією редагування знімків
Monday, 26 Jun 2017 15:30 pm
NEWS 365 -  новости твоего города. Люди, места, события.

NEWS 365 - новости твоего города. Люди, места, события.

Компанія Fujifilm випустила нову моментальну камеру Instax Square SQ10, яка дозволяє редагувати фотографії, накладати фільтри і друкувати кадри з історії. Знімки виходять ностальгічно квадратними, але трохи меншого розміру, ніж у фотоапаратах 90-х. Виробники кажуть, що хотіли створити «instagram, який можна потримати в руках». Новий Instax з'явиться у продажу до кінця червня, а на сайті передзамовлення доступний за ціною в 17 790 рублів. News365 розповідає про новинку.

Новий Instax — це камера моментальної друку, помножена на цифрову. В пам'яті фотоапарата зберігаються до 50 знімків з роздільною здатністю 1920 на 1920 пікселів, можна скористатися картою пам'яті microSD і збільшити вбудовану ємність. Камера дозволяє управляти яскравістю знімків і додавати віньєтування, а також накладати фільтри: чорно-білий, сепію і ще вісім кольорових з инстаграмными назвами на кшталт Luna, Martini і Marmalade. Є проста функція подвійної експозиції, коли одна фотографія накладається на іншу. Всі знімки можна розглянути на великому екрані, змінити їх масштаб і надрукувати. Для тих, хто звик отримувати фотографію відразу після зйомки, на корпусі є перемикач в режим автоматичного друку.

За рахунок цифрової начинки камера вийшла досить важкою і важить 450 грамів. Знімний акумулятор можна заряджати за допомогою USB-шнура, а індикатор на екрані підказує, коли настав час це зробити. Перші моделі камери випущені в корпусі з чорного матового пластика з срібним кільцем об'єктива, однак виробники не виключають, що в майбутньому запропонують нові варіанти забарвлення.