No icon

Гастрономічні татуювання

Гастрономічні татуювання

До мистецтва татуювання можна ставитися по-різному. Крайніми проявами цього ставлення, мабуть, є абсолютне неприйняття й агресивна критика на одному боці та прояви так званої тату-манії на іншому. Переважна більшість людей цією проблемою голову собі не сушить і до мистецтва розпису по тілу ставиться байдуже.

Про те, навіщо люди наносять на власне тіло різноманітні малюнки написано й сказано вже немало. Тому заглиблюватися у теорію тату ми не будемо. Нашу увагу привернули цікаві малюнки, на яких зображені різноманітні страви. Важко зрозуміти, що підштовхнуло людей до рішення набити на своєму тілі такі шедеври. Причому слово «шедеври» у цьому разі ми використали без найменшого сарказму, адже деякі роботи вражають глибиною задуму й майстерністю втілення. Хіба можна не захоплюватися, наприклад, ось такою яєчнею? У більшості людей «котелок варить», де в кого він «смажить». Хоча малюнок, дійсно, виконаний майстерно й увагу до себе привертає точно.

Фото pinterest

Навіщо дівчата набивають собі на стегнах смаколики, приблизно зрозуміло. Це, як ми здогадалися, нагадування про те, де кінець кінцем усі гастрономічні надмірності осідають. І мовчазний докір за вчорашню нестриманість. Інше пояснення на думку якось не спадає.

Фото foodnetwork

Взагалі ж «гастрономічні» тату можна досить чітко розділити на «чоловічі» та «жіночі». Звісно, слабка стать частіше обирає щось дуже смачне. Це можуть бути, наприклад, тістечка чи тортики, як же без них.

Фото tattoodo

Дуже часто на дівочому тілі можна побачити ягоди чи фрукти. Особливою популярністю користується полуниця. До речі, сама ягода не має жодного фривольного підтексту. Вона є символом молодості, любові до життя тощо. Щоправда, існують спеціальні засоби зображення, що роблять полуниці вже не гастрономічним символом. Але то не наша тема. Просто, якщо Ви вже зважитеся на тату, будьте уважні, щоб не зробити помилки.

Фото tonicyber

Взагалі, намагатися тлумачити такі тату – марна справа. Можливо, наступна означає щось на кшталт: «Як з’їм парочку смажених крилець, стаю янгол янголом»…

Фото inforesist

Чоловічі ж тату мають бути брутальними, з натяком на ніж м’ясника.

Фото planeteink.over-blog

Навіть розповідаючи всім про свою любов до борщу, можна спробувати шокувати публіку.

Фото 24warez

Справжні великі чоловіки несуть на собі увесь світ улюблених елітних ресторанів.

Фото tattoos-book

Найсміливіші на згадку про найщасливіші моменти набивають дорогоцінні документи. Адже сам Джонні Депп сказав, що тіло – у якомусь сенсі щоденник.

Фото rideukbmx

Взагалі ж фастфуд вважається унісекс-темою, тільки у чоловіків гамбургери виглядають натуральніше й брутальніше.

Фото tatufoto

Хтось набиває портрет коханої жінки. Хтось воліє носити на тілі улюблені страви. Зважаючи на те, що кулінарні уподобання часом виявляються стійкішими за амурні пристрасті, фуд-тату логічніші. А то доводилося нам знати чоловіка, що після розлучення змушений був вибите обличчя дружини перетворювати на портрет вождя – Чингачгука, останнього з могікан.

Фото pinterest

Тоді вже яєчня краща. Якщо з Божим даром не виходить…

Фото tattooskid

Comment